Reference

Přečtěte si refence našich zákazníků z portálu nejremeslnici.cz

Popis:
Potřebujeme položit obklad na stěnu v kuchyni.Rozměr 385 cm x 70 cm. Obklad máme již doma a tak je možné realizovat kdykoli, ideálně co nejdříve.
CELKOVÉ HODNOCENÍ
Byli jsem moc spokojeni. Pán byl vstřícný a milý od začátku do konce.
Popis:
Poptávám obklad stěny keramickou mozaikou k již nainstalované kuchyňské lince.
Rozměry 530 x 60 cm.
Keramickou mozaiku na obklad zajistím, ostatní materiály jsou součástí poptávky.
CELKOVÉ HODNOCENÍ
Kvalitně odvedená práce za dobrou cenu. Bezproblémová domluva a rychlá realizace. S výsledkem jsem spokojen a mohu doporučit.
Popis:
Jedná se pouze o obložení prostoru za kuchyňskou linkou – 2m x 0,7m. Rozměr obkladaček je 30x60cm. Linka je už sestavená a hotová. V prostoru k obkladu se nachází i trojzásuvka.
CELKOVÉ HODNOCENÍ
Veškerá komunikace probíhala bez problémů a rychle. Včasný příchod, veškeré nářadí měl s sebou (narozdíl od jiných firem dle mé zkušenosti). Rychlá a čistá práce. Na požádání se chopil i drobnější práce v bytě.
Popis:
Dobrý den, potřebuji zrealizovat obklad kuchyňské linky (obklad 60×60), délka linky 265 cm. Časově ideálně v příštím/přespříštím týdnu, “vypadl” mi obkladač. Linka ještě není namontovaná. Chci se domluvit, zda obklad před nebo po instalaci, co bude optimální.
Předem díky za nabídku.
CELKOVÉ HODNOCENÍ
Vřele doporučuji. Moc pěkně odvedená práce. Bez komplikací. Profesionální přístup. S výsledkem jsem velice spokojená.
Popis:
Terasa v 1.patře bytového domu, cca 20m2, stará prkna je třeba vyměnit za novou dřevěnou venkovní krytinu. Termín realizace jaro 2019.
CELKOVÉ HODNOCENÍ
Kvalitní práce, jednání na úrovni. Cena oproti plánovanému rozpočtu navýšena, avšak z důvodu nestandardního půdorysu terasy.