Reference

Vybrané reference od našich zákazníků z portálu Nejřemeslníci.cz

POPIS ZAKÁZKY

Sháním někoho šikovného na přizdívku okolo již obložené vany a její následný obklad. A vyříznutí pruhu obkladu 220×30 cm a obložení jiným obkladem. Koupelna je zařízená. Byla bych ráda za co nejbližší realizaci. Děkuji, S. Šumská.

CELKOVÉ HODNOCENÍ

Jsem s realizaci velice spokojená. Výsledek splnil má náročná očekávání. Termín, jednání, samotná práce a odvoz odpadu, vše perfektní. Děkuji.

POPIS ZAKÁZKY

Terasa v 1.patře bytového domu, cca 20m2, stará prkna je třeba vyměnit za novou dřevěnou venkovní krytinu. Termín realizace jaro 2019.

CELKOVÉ HODNOCENÍ

Kvalitní práce, jednání na úrovni. Cena oproti plánovanému rozpočtu navýšena, avšak z důvodu nestandardního půdorysu terasy.

POPIS ZAKÁZKY

Poptávám obklad stěny keramickou mozaikou k již nainstalované kuchyňské lince. Rozměry 530 x 60 cm. Keramickou mozaiku na obklad zajistím, ostatní materiály jsou součástí poptávky. Děkuji za nabídky.

CELKOVÉ HODNOCENÍ

Kvalitně odvedená práce za dobrou cenu. Bezproblémová domluva a rychlá realizace. S výsledkem jsem spokojen a mohu doporučit.

POPIS ZAKÁZKY

Potřebujeme položit obklad na stěnu v kuchyni. Rozměr 385 cm x 70 cm. Obklad máme již doma a tak je možné realizovat kdykoli, ideálně co nejdříve.

CELKOVÉ HODNOCENÍ

Byli jsme moc spokojeni. Pán byl vstřícný a milý od začátku do konce.

POPIS ZAKÁZKY

Potřebuji zrealizovat obklad kuchyňské linky (obklad 60×60), délka linky 265 cm. Časově ideálně v příštím/přespříštím týdnu, „vypadl“ mi obkladač. Linka ještě není namontovaná. Chci se domluvit, zda obklad před nebo po instalaci, co bude optimální. Předem díky za reakci. M. Michalová.

CELKOVÉ HODNOCENÍ

Vřele doporučuji. Moc pěkně odvedená práce. Bez komplikací. Profesionální přístup. S výsledkem jsem velice spokojená.

POPIS ZAKÁZKY

– Položení obkladů (60×60) za cca 3m dlouhou kuchyňskou linku, i za digestoří – kuchyňská linka je již namontovaná.

CELKOVÉ HODNOCENÍ

Skvělá práce za dobrou cenu. Oceňuji rychlou domluvu a realizaci. Určitě doporučuji.

POPIS ZAKÁZKY

Hledám zkušeného řemeslníka z Prahy pro renovaci 3 stejných bytových dveří. . Bude potřeba očistit skleněné výplně od barvy + nové kliky (kování) a zamozřejmě asi vytmelení a nový nátěr. Prosím o sdělení cenové nabídky + termín, ve kterém je možné práce realizovat. Děkuji Tereza Wagner.

CELKOVÉ HODNOCENÍ

Jsme mile překvapeni, že staré dveře nebylo třeba vyhodit. Byť jejich renovace byla cenově náročnější. Jsme velice spokojeni. Jednání bez komplikací. Vše, co bylo domluvené bylo splněné.